Plotrovacie a kancelárske práce - GP-3

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Plotrovacie a kancelárske práce

Služby

Ponúkame veľkoformátovú tlač aj vo farbe formátu A4 A0+ , pričom tlač je možné realizovať na jednotlivé listy , alebo z rolky. Tlač možná vo farbe čierna , odtiene šede , alebo plnofarebná. Je možné tlačiť rastrovú aj vektorovú kresbu. Pri spracovaní vektora na tlač používame software od firmy Bentley radu Microstation. Rastrová kresba je tlačená z bežného softwaru vo Windows na zobrazenie rastra. Tlačové zariadenie je CANON IPF810. Ide o atramentový ploter  z 5-timi samostatnými farebnými náplňami. Dĺžka rolky je 100 m s maximálnou šírkou 1118 mm. Ploter je obmedzený iba šírkou papiera respektíve rolky. Dĺžka výtlačku podľa potreby.


Ponúkame aj plnofarebné skenovanie a kopírovanie do formátu A3. Práce prevádzame na zariadení CANON IR3170 C. Je to laserová multifunkčná kopírka , skener a tlačiareň so štyrmi farebnými tonermi.


K plotrovacím a kopírovacím prácam ponúkame aj skladanie , expedovanie , pri väčších objemoch prác tieto práce sú zdarma. Ponúkame prepisovanie textov rôzneho druhu v Microsoft Word , vyplňovanie tabuliek v Microsoft Excel.


 
 
Hĺadať na stránkach GP-3
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky